Get Adobe Flash player

chwilowki online

Oferta reklamy

Nasza firma proponuje swoje usługi w zakresie organizacji skoków na gumowych linach bungee jumping, na imprezach masowych typu festyny, koncerty, juwenalia, targi, imprezy integracyjne itp.

Pragniemy zaprezentować Państwu oryginalny, skuteczny i trafiający do szerokiego grona odbiorców sposób zareklamowania Państwa firmy, produktu, usługi za naszym pośrednictwem.

Proponowane przez nas formy spędzania wolnego czasu oraz organizowane przez nas imprezy cieszą się ogromną popularnością, a usytuowanie naszych stanowisk na głównych nadmorskich plażach pozwoliłyby Państwu na dotarcie do szerokiej rzeszy odbiorców poprzez widoczne banery reklamowe, flagi na metrowym ramieniu dźwigu oraz banery w całej strefie skoków Bungee Jumping. Proponujemy również umieszczenie Państwa nazwy i znaku firmowego na koszulkach naszych instruktorów oraz certyfikatach, wręczanych każdemu po wykonanym skoku.

W ostatnim roku skorzystało z naszych usług ponad 5000 osób a nasze skoki oglądało ponad 500 tyś osób.

Prowadzimy skoki na terenie całego kraju. Pragniemy podkreślić, że organizowane przez nas imprezy cieszą się dużym zainteresowaniem mediów zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. W trakcie naszej działalności wykonaliśmy wiele skoków spektakularnych i rekordowych m.in. rekord polski w skoku grupowym 6 i 10 osób. Jesteśmy także prekursorami skoków bungee z 30 metrowej skały. Zapewniamy państwa, że naszą dewizą jest bezpieczeństwo i profesjonalizm. Posiadamy certyfikację Urzędu Dozoru Technicznego, wszelkie atesty, szkolenia, badania, ubezpieczenia wymagane przez prawo polskie.